Tietoa yrityksestä

Suomen Henkilöstötalo tarjoaa rekrytointipalveluja työnantajille sekä työnhakijoille. Yrityksen toiminta aloitettiin vuonna 2008. Nykyään liiketoiminta-alueena on koko Suomi ja toimipisteet sijaitsevat Turussa, Helsingissä ja Tampereella.

Rekrytointi

Juuso Ojala, 010 2306 522, juuso.ojala@henkilostotalo.fi
Mia Pöyhönen, 010 2306 523, mia.poyhonen@henkilostotalo.fi
Tuija Kantoluoto, 010 2306 524, tuija.kantoluoto@henkilostotalo.fi
Terhi Wallenius, 010 2306 525, terhi.wallenius@henkilostotalo.fi

HR ja hallinto

Saara Ruti, 010 2306 506, saara.ruti@henkilostotalo.fi
Kaisa Messo, 010 2306 526, kaisa.messo@henkilostotalo.fi

Vaihdenumerot

Suomen Henkilöstötalo, hallinto@henkilostotalo.fi, 010 2306 500
Uusimaa, uusimaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 510
Varsinais-Suomi, varsinais-suomi@henkilostotalo.fi, 010 2306 520
Pirkanmaa, pirkanmaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 530
Savo, savo@henkilostotalo.fi, 010 2306 540

Palkkahallinto

Palkkahallintomme kanssa asioit kätevimmin ja nopeimmin sähköpostin välityksellä. Osoite on palkkahallinto@henkilostotalo.fi

Osoitteesta saat tarvittaessa palkkatodistukset ja muut palkkoihin liittyvät selvitykset sekä tarvittaessa kirjallisen vastauksen muihin palkanmaksuun liittyviin seikkoihin.

Vaihtoehtoisesti tavoitat palkanlaskijamme numerosta 010 2306 508.

Taloushallinto

Laskua koskevat tiedustelut sähköpostilla osoitteeseen taloushallinto@henkilostotalo.fi tai puhelimella numerosta 010 2306 505.

Yrittäjä

Tommi Larikka, 010 2306 521, tommi.larikka@henkilostotalo.fi

Hae työpaikkaa

Jätä avoin hakemus