Tietoa yrityksestä

Suomen Henkilöstötalo tarjoaa rekrytointipalveluja työnantajille sekä työnhakijoille. Yrityksen toiminta aloitettiin vuonna 2008. Nykyään liiketoiminta-alueena on koko Suomi ja toimipisteet sijaitsevat Turussa, Helsingissä ja Tampereella.

Saat toimipisteisiin yhteyden vaihdenumerosta 010 2306 500

Puhelut Elisan Yritysnumeroihin maksaa soittajalle*

  • 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) soittaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä.
  • ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Toimipisteet

Turku

Puutarhakatu 45 A 4. krs
20100 Turku

 

Henkilöstötalo

Helsinki         

Antinkatu 3 D, 7 krs. 
00100 Helsinki

 

Henkilöstötalo

Tampere

c/o MOW Supernova, Vuolteenkatu 1
33100 Tampere

 

Henkilöstötalo

Henkilöstö

Turku

Helsinki

Saija Husso
Henkilöstökonsultti
Antinkatu 3 D, 7 krs., 00100 Helsinki
010 2306 512
saija.husso@henkilostotalo.fi
Lataa yhteystietokortti

Tampere (SHT Diili Oy)

Maarit Syrjä
Myyntijohtaja, yrittäjä
c/o MOW Supernova, Vuolteenkatu 1, 33100 Tampere
010 2306 531
maarit.syrja@henkilostotalo.fi
Lataa yhteystietokortti

Pirita Haapanen
Henkilöstökonsultti
c/o MOW Supernova, Vuolteenkatu 1, 33100 Tampere
010 2306 532
pirita.haapanen@henkilostotalo.fi
Lataa yhteystietokortti

Pietari Virta
HR-harjoittelija
c/o MOW Supernova, Vuolteenkatu 1, 33100 Tampere
010 2306 533
pietari.virta@henkilostotalo.fi

Suomen Senioriammattilaiset

Vaihdenumerot

Suomen Henkilöstötalo, hallinto@henkilostotalo.fi, 010 2306 500
Uusimaa, uusimaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 510
Varsinais-Suomi, varsinais-suomi@henkilostotalo.fi, 010 2306 520
Pirkanmaa, pirkanmaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 530

Palkkahallinto

Palkka-asiat: palkkahallinto@henkilostotalo.fi tai 010 2306 508.

Taloushallinto

Laskuasiat: taloushallinto@henkilostotalo.fi tai 010 2306 505.

Suomen Henkilöstötalo -yhtiöiden verkkolaskuosoitteet

Verkkolaskutusoperaattori: Nordea

SHT Tieto Oy
Y-tunnus: 2340804-1
Verkkolaskuosoite: 003723408041
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

SHT Duuni Oy
Y-tunnus: 2798405-4
Verkkolaskutusosoite: 003727984054
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

SHT Diili Oy
Y-tunnus: 3120215-8 
Verkkolaskutusosoite: 003731202158
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

SHT Sopimustyö Oy
Y-tunnus: 2132959-3
Verkkolaskutusosoite: 003721329593
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

SHT Team Oy
Y-tunnus: 2036966-5
Verkkolaskuosoite: 003720369665
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Kaikki paperilaskut osoitteeseen:
Puutarhakatu 45 A
20100 Turku

Sähköpostilaskut PDF-muodossa osoitteeseen:
taloushallinto@henkilostotalo.fi