Tietoa yrityksestä

Suomen Henkilöstötalo tarjoaa rekrytointipalveluja työnantajille sekä työnhakijoille. Yrityksen toiminta aloitettiin vuonna 2008. Nykyään liiketoiminta-alueena on koko Suomi ja toimipisteet sijaitsevat Turussa, Helsingissä ja Tampereella.

Saat toimipisteisiin yhteyden vaihdenumerosta 010 2306 500

Puhelut Elisan Yritysnumeroihin maksaa soittajalle*

  • 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) soittaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä.
  • ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Turku

Puutarhakatu 45 A 4. krs
20100
Turku

Henkilöstötalo

Helsinki

Pasilanraitio 9 B
00240
Helsinki

Henkilöstötalo

Tampere

Hatanpään valtatie 34A
33100
Tampere

Henkilöstötalo

Henkilöstö

Tommi Larikka
Toimitusjohtaja, yrittäjä
010 2306 521
tommi.larikka@henkilostotalo.fi

Terhi Wallenius
Rekrytointipäällikkö
010 2306 525
terhi.wallenius@henkilostotalo.fi

Juuso Ojala
Rekrytoinnin asiantuntija
010 2306 522
juuso.ojala@henkilostotalo.fi

Marko Hietanen
Account Manager
010 2306 529
marko.hietanen@henkilostotalo.fi

Saara Ruti
HR ja hallinto
010 2306 506
saara.ruti@henkilostotalo.fi

Kaisa Messo
HR ja hallinto
010 2306 526
kaisa.messo@henkilostotalo.fi

Jenni Räikkönen
Henkilöstökonsultti
010 2306 523
jenni.raikkonen@henkilostotalo.fi

Miia Sinkko
Henkilöstöassistentti, markkinointiyhteydenotot
010 2306 528
miia.sinkko@henkilostotalo.fi

Tiina Vainio
HR-harjoittelija
010 2306 527
tiina.vainio@henkilostotalo.fi

Mirja Lindqvist
Taloushallinnon hoitaja
010 2306 505
mirja.lindqvist@henkilostotalo.fi

Tuija Kantoluoto
HR-konsultti
010 2306 524
tuija.kantoluoto@henkilostotalo.fi

Saija Husso
Henkilöstökonsultti / Helsingin toimisto
Pasilanraitio 9B, 00240 Helsinki
010 2306 512
saija.husso@henkilostotalo.fi

Janni Lehti
Taloushallinnon harjoittelija
010 2306 507
janni.lehti@henkilostotalo.fi

Vaihdenumerot

Suomen Henkilöstötalo, hallinto@henkilostotalo.fi, 010 2306 500
Uusimaa, uusimaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 510
Varsinais-Suomi, varsinais-suomi@henkilostotalo.fi, 010 2306 520
Pirkanmaa, pirkanmaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 530

Palkkahallinto

Palkka-asiat: palkkahallinto@henkilostotalo.fi tai 010 2306 508.

Taloushallinto

Laskuasiat: taloushallinto@henkilostotalo.fi tai 010 2306 505.

Suomen Henkilöstötalo -yhtiöiden verkkolaskuosoitteet

Verkkolaskutusoperaattori: Nordea

SHT Team Oy
Y-tunnus: 2036966-5
Verkkolaskuosoite: 003720369665
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

SHT Tieto Oy
Y-tunnus: 2340804-1
Verkkolaskuosoite: 003723408041
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Paperilaskut osoitteeseen:
Puutarhakatu 45 A
20100 Turku

Sähköpostilaskut osoitteeseen:
taloushallinto@henkilostotalo.fi